OKIM-TECH Sp. z o.o.


OPIS

Posiadanie wózków widłowych w dużych magazynach czy halach przemysłowych jest wręcz oczywistością i standardem. Trudno sobie wyobrazić efektywną pracę z dużą ilością towaru bez wygodnego i relatywnie prostego w obsłudze pojazdu.

Każdy wózek widłowy wymaga troski o najmniejsze detale, które decydują o późniejszym komforcie jazdy i bezpieczeństwie użytkowników. Jednym z kluczowych elementów jest ogumienie, dlatego warto zainwestować w dobrej jakości opony pełne. Można je zamówić na stronie internetowej sklep.okim-tech.com.pl. Siedziba firmy leży w podwarszawskich Michałowicach, ale istnieje możliwość wysyłki, więc klienci nie muszą się martwić dojazdem, szczególnie gdy przedsiębiorstwo, w którym jeżdżą wózki, jest oddalone od stołecznej aglomeracji.

Wspomniane opony wyróżniają się szczególną trwałością i odpornością. Chcąc wybrać konkretny model, warto skontaktować się z doświadczonym, merytorycznym zespołem, który nie tylko sprzedaje, ale i doradza. Po ponad dekadzie w branży ogumienie nie stanowi żadnej tajemnicy.

Data dodania: 2019-06-05

OpiniaNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Z OKOLICY


Unikat Dystrybucja III Maciej Kamiński

Nur

Dan-Serwis Daniel Kopera

Warszawa

Lokalizator-telefonu-online.pl

Warszawa