GOSPODARSTWO OGRODNICZE PAWEŁ STUDZIŃSKI


OPIS

Borówkowy Zakątek to szkółka krzewów uprawnych borówki amerykańskiej. Firma oferuje swoim klientom sadzonki wysokiej jakości, odznaczające się atrakcyjnymi cechami. Do zalet przeznaczonych na uprawę borówek należą m.in. czas wzrostu i walory smakowe owoców.

Szkółka dysponuje wieloma odmianami borówek, wśród nich znajdują się szybko wzrastające i umożliwiające przyspieszony zbiór odmiany Duke, Hannah’s Choice, Spartan itp. Wielu plantatorów uważa, że słodki smak to cecha, którą przede wszystkim powinna się wyróżniać borówka amerykańska. Sadzonki odmiany Duke czy Bluecrop  należą do jednych z najbardziej docenianych ze względu na smaczne owoce. Ponadto druga z nich okazuje się często niezawodna w uprawie. Jest bowiem odporna na niedostatek wody, rośnie silnie oraz znosi dobrze transport.

Rekomendowana szkółka zapewnia dostęp do sadzonek o wysokiej jakości. Dba o satysfakcję swoich klientów, dzięki czemu mogą być oni pewni, że uprawa nabytych w szkółce krzewów przyniesie zadowalające efekty.

Data dodania: 2019-06-26

OpiniaNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Z OKOLICY


ABC-BOBASA

Brzeziny

Świat Kawy

Łódź

PPHU LOCUSTA S.C.

Kutno