Moliland


Pokój dla chłopca styl skandynawski

Pokój dla chłopca styl skandynawski


Telefon: 721 977 983

Adres: Adama Mickiewicza 6

Miejscowość: Wołów

Kod pocztowy: 56-100

Domena: https://moliland.pl/

Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)
OPIS

Pragniesz sprawić dziecku niespodziankę i podczas jego nieobecności urządzić jego pokój w nowym stylu? Chłopcy lubią na ogół prosty i funkcjonalny styl, w którym świetnie się odnajdują, zatem jeśli ma to być pokój dla chłopca, wybierz styl skandynawski. Postaraj się, aby meble były proste i funkcjonalne, najlepiej drewniane, a ozdoby użyteczne. Możesz wykorzystać dawne meble, które zestawisz z odpowiednimi dodatkami, tworząc unikalną aranżację. Bardzo ważne są także kolory, które powinny być przygaszone i dawać wrażenie rozproszenia światła. 

Poszukując ozdób do pokoju syna, odwiedź stronę moliland.pl, gdzie znajdziesz mnóstwo różnych ozdób pełniących funkcję półek, wieszaków czy zegara. Występują one w różnych pastelowych, zgodnych ze stylem skandynawskim kolorach, a wykonane są z naturalnego drewna i sklejki. Są one pięknie wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły i wykończone bezwonną, hipoalergiczną farbą dopuszczoną do kontaktu nawet z małymi dziećmi. Jeżeli chodzi o wzornictwo, to można tu znaleźć różne chmurki, misie, pojazdy, piłki, a także lampki nocne z imieniem dziecka.

Data dodania: 2019-06-07

Opinia  • Użytkownik Róża Borowska dodał komentarz 2019-12-12 14:58:33
  • Od firmy Moliland udało mi się zakupić bardzo solidne akcesoria by zmienić wystój pokoju chłopca na styl skandynawski.
  • Ocena 5

Z OKOLICY


EuroPharma Alliance Sp. z o.o.

Rzeplin

HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wrocław

Laweta za grosze

Gdańsk