ABRA PACK


Pakowanie artykułów spożywczych | ABRA PACK

Pakowanie artykułów spożywczych | ABRA PACK


Telefon: +48 605 032 830

Adres: Firmowa 8

Miejscowość: Gądki

Kod pocztowy: 62--02

Domena: https://abrapack.com.pl/

Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)
OPIS

Większość produktów przeznaczonych do spożycia, które lądują na półkach sklepowych, może być przechowywana znacznie dłużej niż pod świeże artykuły. To zasługa w dużej mierze odpowiedniego opakowania, które w przypadku żywności ma szczególne znaczenie. Firmy z tego sektora przywiązują dużą wagę do kwestii prawidłowego i zarazem atrakcyjnego opakowania swoich produktów, mając świadomość, że przekłada się ono wprost na wysokość sprzedaży. Z tego względu wiele przedsiębiorstw podejmuje współpracę z firmą ABRA Pack, której specjalność to m.in. pakowanie artykułów spożywczych.

Nie mając możliwości zajęcia się pakowaniem produktów w ramach własnej firmy lub nie chcąc na to marnować czasu, zdecydowanie warto polecić usługi wspomnianego przedsiębiorstwa. Ich wysoka efektywność pozwala na oszczędność pieniędzy, ponieważ uzyskanie identycznego rezultatu pochłonęłoby znacznie więcej zasobów niż powierzenie zlecenia specjalistom z zewnątrz.

Data dodania: 2019-12-15

Opinia  • Użytkownik angryladybug528 dodał komentarz 2020-01-08 11:03:31
  • Maszyny do pakowania próżniowego artykułów spożywczych marki ABRA PACK to dobry wybór! Są wydajne oraz niezawodne - zapoznajcie się z pełną ofertą dostępną na ich stronie internetowej.
  • Ocena 5

Z OKOLICY


Duda-Cars S.A.

Leszno-Strzyżewice

NET MEDIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Poznań

INSTAL-FILTER SA

Kościan