Roteco Wykładziny Obiektowe


Producent wykładzin dywanowych

Producent wykładzin dywanowych


Telefon: 61 652 27 68

Adres: Ordona 2a

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-237

Domena: https://www.wykladziny.net/

Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)
OPIS

Wykładziny dywanowe to uniwersalne i ponadczasowe rozwiązanie sprawdzające się w wielu przestrzeniach, takich jak domy jednorodzinne, mieszkania, hotele, biurowce i nie tylko. Są one bezpieczne dla zdrowia człowieka, miękkie oraz estetyczne, dlatego nikogo nie pozostawiają obojętnym. Chronią przed wyziębieniem organizmu, co docenią szczególnie rodzice dzieci mających w zwyczaju bawić się na podłodze. Artykuły te produkowane są z materiałów naturalnych, takich jak bawełna, lub syntetycznych, takich jak polipropylen. Więcej informacji na ich temat znajduje się na stronie firmy Roteco.

Jest to znany i ceniony producent wykładzin dywanowych cieszący się licznymi rekomendacjami. Od lat sprzedaje niezawodne modele różniące się od siebie grubością, wymiarami, kolorami oraz wzorami. Skutecznie tłumią dźwięki, dlatego okażą się strzałem w dziesiątkę w sypialniach i dziecięcych pokojach, choć oczywiście można kłaść je także w innych pomieszczeniach. Gwarantują komfort oraz ochronę podłóg przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak pękanie.

Data dodania: 2020-05-21

Opinia  • Użytkownik angrylion709 dodał komentarz 2020-05-29 12:36:39
  • Firma 'Roteco Wykładziny Obiektowe' to specjaliści od wykładzin, które sprawdzą się w twojej firmie. O jakości wykonania też nie można powiedzieć złego słowa. :)
  • Ocena 5

Z OKOLICY


Smak Dzieciństwa

Warszawa

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

Warszawa

Tent4Rent

Warszawa